Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. jest profesjonalną firmą zajmującą się inteligentnymi badaniami technologii cynkowania ogniowego i realizacją usług.Zapewniamy doradztwo obejmujące badania projektowe, planowanie, ocenę oszczędności energii, OOŚ;świadczyć usługi techniczne, w tym rozplanowanie zakładu, przetwarzanie, zarządzanie produkcją oraz świadczyć usługi, w tym projektowanie i produkcję sprzętu, instalację i uruchomienie.Główne produkty firmy: system recyklingu mgły kwasowej, urządzenia do zbierania i oczyszczania dymu cynkowego, system recyklingu kwasu odpadowego, system recyklingu i ponownego wykorzystania topnika, automatyczne urządzenia transportowe linii galwanicznej, system utylizacji ciepła odpadowego, energooszczędny i ekologiczny piec do spalania biomasy.

 

Nasi współzałożyciele to eksperci posiadający 20-letnie praktyczne doświadczenie w cynkowaniu ogniowym, 10-letnie doświadczenie w chemii, 10-letnie doświadczenie w inteligentnej produkcji.W połączeniu z ich doświadczeniem i wiedzą, opierając się na naszych dwóch wiodących ocynkowniach, opracowujemy inteligentną linię do cynkowania ogniowego, która podważa istniejący tryb produkcji. Wiele naszych niezależnych produktów badawczo-rozwojowych zostało zgłoszonych jako patent krajowy.

Usługa

1. Koncepcja usługi
„profesjonalne usługi doradcze” to podstawa koncepcji i systemu usługJiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

 

2. Zakres usługi
(1) Usługi szkoleniowe
Zgodnie z terminem dostawy, szczegółowo przedstawiamy technikom i szkolimy użytkowników po dostawie.


(2) Regularne wizyty lub komunikacja telefoniczna

Dajemy wskazówki użytkownikom w procesie produkcji, aby uniknąć dalszego pogarszania się problemów.

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Nasz zespół

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Mamy silny zespół, są tam starzy fachowcy zajmujący się cynkowaniem ogniowym od ponad 30 lat, szkielet techniczny, który ma 20 lat cynkowania ogniowego oraz młodzi inżynierowie z wysokim wykształceniem akademickim i wiedzą teoretyczną. Nasz zespół techniczny prowadzi również dogłębne badania w różnych dziedzinach, w tym sprzętu mechanicznego, reakcji chemicznych, informacji i inteligencji.

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Alice
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Pozostało znaków(20/3000)