Dom

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

dobra jakość Linia cynkowania ogniowego na sprzedaż
dobra jakość Linia cynkowania ogniowego na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Xinlingyu
pc Export : 80% - 90%
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co, Ltd. jest profesjonalną firmą zajmującą się inteligentnymi badaniami technologii cynkowania ogniowego i generowaniem usług. Zapewniamy doradztwo, w tym badania projektów, planowanie, ocenę oszczędności energii, OOŚ; świadczenie usług technicznych, w tym rozplanowanie zakładu, przetwarzanie, zarządzanie produkcją oraz świadczenie usług, w tym projektowanie i produkcja urządzeń, instalowanie i wycofywanie z eksploatacji. Główne produkty firmy: system recyklingu mgły kwasowej, urządzenia do zbierania i oczyszczania dymu cynkowego, system recyklingu kwasów odpadowych, system recyklingu i ponownego użycia strumienia, urządzenia do automatycznego transportu linii cynkowniczej, system odprowadzania ciepła odpadowego, energooszczędny i ekologiczny piec do spalania biomasy.

Współzałożycielami firmy są eksperci, którzy mają 20-letnie praktyczne doświadczenie w cynkowaniu ogniowym, 10-letnie doświadczenie w chemii, 10-letnie doświadczenie w inteligentnej produkcji. W połączeniu z ich doświadczeniem i wiedzą, opierając się na naszych dwóch wiodących zakładach galwanicznych, opracowujemy inteligentną linię do cynkowania ogniowego, która podważa istniejący tryb produkcji. Wiele naszych niezależnych produktów R & D zostało uznanych za patent krajowy.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sam lee

Tel: 86--13665117920

Faks: 86-510-68930088

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)