Dom

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Linia cynkowania ogniowego na sprzedaż
dobra jakość Linia cynkowania ogniowego na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasz zespół
  Nasza firma jest organizowana przez fachowców, którzy posiadają odpowiednią wiedzę na temat branży i dobrze rozumieją swoją pracę. Mamy również zespół inżynierów, którzy są na tyle wydajni, aby wydobyć produkt jakościowy. Nasz zespół jest dobrze zorientowany i zna standard, który spotyka podczas produkcji, pakowania i dostarczania tych produktów. Są również obeznani z maszynami, których używamy w jednostce produkcyjnej.

  Dlaczego my?
  Zapewniamy naszym klientom bezpieczny produkt, który dzięki swej trwałości zapewnia odpowiednią wydajność. Nasza cała gama produktów jest czysto bezpieczna dla środowiska i opracowana zgodnie z normami branżowymi. Z punktu widzenia jakości są one wysokie i są bardzo ekonomiczne. Jesteśmy wspierani przez sprawny zespół i dobrze wyposażoną infrastrukturę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać masowe zamówienia w danym przedziale czasowym.


  Nasza doskonałość
  Nasza wiedza funkcjonuje od ponad 20 lat z rozkwitem w uniwersalnym przemyśle aluminiowym, gdzie jesteśmy dobrze przemyślani jako dostawca spot dla głównych i branż pochodnych, a także dla przemysłu odlewniczego aluminium. Nasze przełomowe nowoczesne kolosalne urządzenia i rozwiązania planowe, które chronią rentowność, przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej, skrócenia przestojów i dłuższych cykli napraw.

  Nasza światowa obecność i lokalne doświadczenie pozwala nam oferować najbardziej odpowiednie i opłacalne rozwiązania techniczne, które przyczynią się do wydajności i wydajności naszych klientów. W branży aluminiowej koncentrujemy nasze wysiłki na następujących kwestiach:

  • Zapewnij bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność sprzętu
  • Tłumić gromadzenie się korundu
  • Odporność na mechaniczne nadużycia
  • PRODUKTY I APLIKACJE
  • INSTALACJA, URUCHAMIANIE I OBSŁUGA KLIENTA
  • TURNKEY NOWE PROJEKTY
 • OEM / ODM
  ???

 • R & D
  Mamy silny zespół, są starzy eksperci, którzy zajmują się cynkowaniem ogniowym przez ponad 30 lat, kręgosłupami technicznymi, którzy mają 20 lat cynkowania ogniowego, oraz młodymi inżynierami z wysokim doświadczeniem akademickim i wiedzą teoretyczną. Nasz zespół techniczny prowadzi również dogłębne badania w różnych dziedzinach, w tym sprzętu mechanicznego, reakcji chemicznych, informacji i danych wywiadowczych.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sam lee

Tel: 86--13665117920

Faks: 86-510-68930088

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)