Wyślij wiadomość

Sprzęt do usuwania kurzu nowej generacji --- WESP

April 12, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt do usuwania kurzu nowej generacji --- WESP

Po 4 latachGalwanizowane na gorącoNasza nowa generacja sprzętu do usuwania pyłu - mokry precipitator elektrostatyczny oficjalnie wprowadzony na rynek.

Mokry precipitator elektrostatyczny (WESP) to rodzaj urządzenia do usuwania pyłu, które wykorzystuje adsorpcję elektrostatyczną do wychwytywania cząstek stałych w gazie zawierającym pył i używa rozpylania wody do czyszczenia popiołu.Ma również funkcję usuwania dymu cynku i amoniaku. Ma wysoką wydajność usuwania pyłu i usuwania pyłu. Ma zalety szerokiego zakresu wychwytywania, małej utraty ciśnienia, brak ruchomych części, stabilnej pracy, bezpiecznej i wygodnej pracy,i brak pyłu wtórnegoJest niezbędnym sprzętem do usuwania pyłu w nowoczesnych przedsiębiorstwach przemysłowych i górniczych.

1

Dziesiątki tysięcy woltów wysokiego napięcia prądu stałego stosuje się między rurą anodową (zbieraczem pyłu) a przewodem katodowym (elektrodą rozładowawczą),i powietrze jest zjonizowane, tworząc dużą liczbę naładowanych jonów ujemnych.Cząsteczki dymu cynku, które wchodzą do mokrej energii elektrycznej wraz z spaliną, zderzają się z jonami ujemnymi i pod wpływem siły pola elektrycznego poruszają się na powierzchni rurki anodowej.Po uwolnieniu ładunku, cząstki dymu cynku są adsorbowane przez rurę anodową.

Następnie zmyć wewnętrzną powierzchnię rurki anodowej sprayem wodnym w celu usunięcia pyłu.

Proces pracy wilgotnego precipitatora elektrostatycznego jest procesem przemiennego ładowania pyłu, adsorpcji i czyszczenia popiołu.
2
Pod wpływem wentylatora duże cząstki dymu cynku są usuwane przez wieżę rozpylającą przedobróbkę, a dym cynku jest nawilżany.przez elektrostatyczną adsorpcję mokrego elektrostatycznego precipitatora, pył jest adsorbowany na
ścianę wewnętrzną rury anodowej, przemywana przez wodę rozpylającą do zbiornika wody do osadzenia, a następnie tłoczona do ciasta błotowego przez prasę filtrową.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Alice
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Pozostało znaków(20/3000)