Dom ProduktySystem ogrzewania strumieniem

Indywidualny system grzewczy strumienia ISO9001 Przyjazny dla środowiska / nie powodujący korozji

Indywidualny system grzewczy strumienia ISO9001 Przyjazny dla środowiska / nie powodujący korozji

  • Indywidualny system grzewczy strumienia ISO9001 Przyjazny dla środowiska / nie powodujący korozji
Indywidualny system grzewczy strumienia ISO9001 Przyjazny dla środowiska / nie powodujący korozji
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xinlingyu
Orzecznictwo: ISO9001
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: L / C, L / C, D / A, D / P, T / T
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia:: Jiangsu Chiny Metoda grzania:: Płomień indukcyjny, piecowy
Materiał:: Aluminium, Filler metal, topnik Kolor:: dostosować
Aplikacji:: Lutowanie miedzi i stali Certyfikat:: CE CCC ISO
High Light:

indukcyjny piec grzewczy

,

indukcyjny system grzewczy

ISO9001 Flux System grzewczy Ogrzewanie strumienia roztworu linii cynkowania ogniowego

Dostępność: Materiały lutownicze TiBright z rdzeniem topnikowym mają liczne zalety w porównaniu do tradycyjnych metod łączenia metali. Składa się z metalu wypełniającego w formie taśmy, który jest zwijany wokół sproszkowanego strumienia. W większości przypadków zamiast ręcznego lutowania ręcznego zaleca się szczególnie w przypadku automatycznego lutowania twardego.
Rozmiar produktu: Wielkość produktu: najczęściej używane długości średnic to: 1,5 mm, 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 2,4 mm,. Możemy również specjalnie dostosować rozmiar do wymagań naszych klientów.
Zalety: Strumień i operacje względne nie są potrzebne.
Pracownicy i sprzęt nie są narażeni na działanie pyłu.
Precyzyjna kompozycja materiałów może zmniejszyć ilość porów i poprawić jakość punktów zgrzewania. Przyjazne dla środowiska, niekorozyjne, nie wymaga czyszczenia.
Długość: 400 mm, 450 mm, 500 mm, 914 mm, 1000 mm.
Uszczelka: 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 2,25 kg, 5 kg / rolka. 10 kg / rolka

Jak wybrać odpowiednie wentylatory

  • Obliczamy wymagany przepływ powietrza na godzinę w zależności od liczby osób, wielkości pomieszczenia i ilości świeżego powietrza na godzinę, a następnie wybierz odpowiedni nawiew świeżego powietrza.

Jeśli strumień ma tylko normalną temperaturę, przyłączanie Zncl2 i HN4CL będzie powoli, a topnik nie będzie łatwy do wysuszenia na elemencie roboczym, co spowoduje eksplozję cynku, gdy elementy robocze dostaną się do zbiornika cynkowego.

Płonący układ odzysku ciepła gazu obojętnego bez dodatkowego źródła ciepła, przez wymiennik ciepła, aby utrzymać temperaturę 60 ~ 70 °, gęstość Zncl2, NH4CL znacznie się zmniejszyła, a także zwiększyła jednorodność przyłączania Zncl2, NH4CL na elemencie roboczym i cynku warstwa będzie bardziej równomiernie i dobry wynik galwanizacji.

Filler Metals:

Oszczędność pracy - Upraszcza i eliminuje oddzielną operację topienia.

Wytwarza mocniejsze połączenia - mniej osadów uwięzionych w złączu, pozostawiając połączenia lutowane o zwiększonej wytrzymałości, ponieważ okazało się, że zastosowanie powlekanych i rdzeniowych produktów zmniejsza wtrącenia strumienia na styku połączenia.

Udoskonalone operacje - Wszystko w jednym produkcie usprawnia łańcuch dostaw klienta, eliminując potrzebę zakupu topnika i stopu, a także automatyzując lutowanie i montaż z dużą prędkością, jednoczęściowy przepływ.

Wielokrotne zastosowanie - powłoka Flux może być stosowana do powlekania taśm masowych, prętów, zaprojektowanych preform i dyskretnych części.

Mniejsze koszty - Redukcja czyszczenia po lutowaniu i wtórnych operacji wykańczających, zmniejszając w ten sposób całkowite koszty łączenia metali.

Redukcja odpadów - Powłoka topnika redukuje straty przy zbyt małym lub zbyt dużym strumieniu, a konsekwentne stosowanie strumienia i stopu poprawia jakość połączenia.

Redukcja naświetlenia - Zanieczyszczenie strumienia w komponentach urządzeń roślinnych i ściekach jest znacznie zmniejszone. Ograniczono ekspozycję strumienia na personel lutowania.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr Wu

Tel: +8613665117920

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty