Dom ProduktyAutomatyczny system grzewczy cysterny

Trwały zbiornik cynku Automatyczny system grzewczy do cynkowania ogniowego

Trwały zbiornik cynku Automatyczny system grzewczy do cynkowania ogniowego

  • Trwały zbiornik cynku Automatyczny system grzewczy do cynkowania ogniowego
Trwały zbiornik cynku Automatyczny system grzewczy do cynkowania ogniowego
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xly
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie standardowe funkcje eksportu
Czas dostawy: 90 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Kontakt
Szczegółowy opis produktu

 

 

 

xly zbiornik cynkowy automatyczny system ogrzewania ocynkowni ogniowej

 

 

Charakterystyka:

W oparciu o charakterystykę projektowania procesu cynkowania ogniowego, zasada taka jak ta

 

 

Szybkie ogrzewanie impulsowe, równomierne ogrzewanie, wysoka wydajność cieplna, przedłuża żywotność zbiornika cynkowego.

 

System kontroli ogrzewania, cały proces monitorowania danych w czasie rzeczywistym, diagnostyka usterek, alarm.Oszczędź 20% płynnego cynku

 

Dzięki wykorzystaniu spalin do ogrzewania napływającego powietrza, koszty paliwa można obniżyć o 10%.

 

 

Główna linia produkcyjna cynkowni ogniowych:

 

 

1.Zbiornik cynkowniczy

1.1 Zgodnie z rozmiarem geometrii i wymaganiami wyjściowymi galwanizowanego przedmiotu obrabianego, rozmiarem czajnika cynkowniczego (długość × szerokość × głębokość × grubość × szerokość krawędzi), zaokrąglone dno i zaokrąglony róg, określenie pojemności cynku, obliczyć całkowity tonaż masy (z pręt zbrojeniowy wymagany od strony garnka cynkowego), jego materiał to XG-08.)

 

1.2 Standard produkcji:

①Materiał na część zgiętą i rozciągniętą nie powinien mieć śladu przecięcia, wszystkie pęknięcia spawalnicze powinny być naturalne, płaskie i proste, siła mechaniczna w celu ich skorygowania nie jest dozwolona.

② Układ pęknięć spawanych i połączenia materiału powinny być wykonane z połączenia doczołowego JB/ZQ4000.3-86 i spawalniczego zgodnego ze standardem Republiki Chińskiej.

③ Testowanie pęknięć spawalniczych wykonuje nieniszczący standard JB4730-94 dla zbiorników ciśnieniowych Republiki Chińskiej.)

 

2.Ocynkowanie ogrzewania zbiornika

2.1 Parametry techniczne pieca do cynkowania

System składa się z pieca grzewczego, systemu spalania, systemu sterowania i tak dalej.Energia cieplna do pieca na olej ciężki lub gaz ziemny, automatyczna kontrola przepływu paliwa, lepsza kontrola temperatury w piecu, dzięki czemu temperatura cieczy cynkowej jest bardziej jednolita.).

2.2 Wymiar

Zgodnie z rozmiarem geometrii i wymaganiami wyjściowymi galwanizowanego przedmiotu obrabianego, rozmiar czajnika do cynkowania (długość × szerokość × głębokość × grubość × szerokość krawędzi), na przykład: zbiornik do galwanizacji 7000 × 1200 × 2200 mm (dł. × szer. × gł.), korpus pieca (szorstki): 9000 × 3200 × 1800 mm

 

2.3 Parametr techniczny

Temperatura pracy cieczy cynkowej (℃) 435-450 ± 2;

Temperatura pieca (spaliny) (℃) ≤650;

Temperatura ściany pieca (℃) ≤50;

Tolerancja wahań temperatury (℃): ± 2

Jednorodność ogrzewania korpusu pieca (℃): ± 2

Liczba palników (jednostka): 2szt.,450KW/szt.,Zużycie: 30kg/godz.

 

2.4 Inne parametr

Wszystkie lampy przeciwwybuchowe w tunelu oświetleniowym)

 

2.5 Wydajność techniczna)

Na przykład: zbiornik galwaniczny 7000 × 1200 × 2200 mm (dł. × szer. × gł.)

9000 × 3200 × 1800 mm (korpus pieca (szorstki): 9000 × 3200 × 1800 mm)

Zdolność produkcyjna: 20000 ton / rok

Pojemność cynku w zbiorniku: 282 tony)

Temperatura robocza cieczy cynkowej: 435-450 ℃

Temperatura pieca (tunel ogniowy): 580 - 620 ℃

Prędkość wzrostu temperatury przy pełnej mocy: 60 ~ 200 ℃/h, może być regulowana automatycznie zgodnie z krzywą ustawień

Sposób oddymiania: za pomocą wentylatora oddymiającego, zgodnie z ciśnieniem w piecu, prędkością sterowania częstotliwością AC.

 

2.6 Główne części pieca

a.Konstrukcja stalowa do pieca

W tym osłona pieca, ognioodporny moduł bawełniany, koce przeciwpożarowe i inne materiały

b.Konstrukcja pieca:)

Struktura ściany bocznej pieca: spód korpusu pieca i wewnętrzna wnęka standardowego muru z cegły, z powłoką pieca do spawania o grubości 6 mm w konstrukcji, wnęka między płytą pieca jest wypełniona włóknem szklanym, powłoka pieca jest wykonany ze zbrojenia stalowego.

 

Konstrukcja paleniska: palnik wysokoobrotowy ustawić na obu końcach jednostronnego ukośnego układu zbiornika cynkowniczego, metoda oddymiania za pomocą dna centralnego oddymiania.

Urządzenie obniżające ciśnienie jest przeznaczone do tunelu wędzarniczego i ściany pieca, co może szybko zmniejszyć ciśnienie w piecu.)

Wanna galwanizacyjna jest podtrzymywana przez miskę o konstrukcji stalowej, która kontroluje odkształcenia.)

Ustaw urządzenie alarmowe wycieku cynku i dół zbiorczy wycieku cynku.)

 

 

3. System kontroli temperatury

3.1 Temperatura pieca jest mierzona przez termoparę, a ustawiona temperatura PLC (lub miernika kontroli temperatury) jest porównywana z działaniem PID miernika kontroli temperatury (lub PLC), a odpowiedni sygnał impulsowy jest wysyłany do sterowania zawór powietrza każdego palnika.

 

4. System projektowania tras lotniczych

Dzięki wykorzystaniu spalin do ogrzewania napływającego powietrza, koszty paliwa można obniżyć o 10%.

 

 

5. Automatyczny system sterowania piecem do cynkowania

Podstawowy system automatyki pieca składa się z dwóch części: automatyki aparatury i automatyki elektrycznej.Składa się z interfejsu człowiek-maszyna (HMI), PLC, przyrządu polowego, regulatora temperatury, zaworu sterującego przepływem i tak dalej.System sterowania podzielony jest na dwa tryby: ręczny i automatyczny.

 

Piec jest podzielony na 2 strefy, dwie termopary typu K, jedna to termopara kontrolująca temperaturę, druga służy do wykrywania i porównywania tego obszaru;zbiornik do cynkowania ma dwie termopary typu K do wykrywania temperatury cieczy cynkowej.funkcja sterowania polega na kontrolowaniu temperatury pieca w celu uzyskania odpowiedniej temperatury ciekłego cynku, gdy temperatura ciekłego cynku jest zbliżona do temperatury docelowej, system automatycznie przechodzi w tryb chłodzenia lub ogrzewania (automatyczna korekta zadanej temperatury pieca), temperatura cieczy cynkowej powoli zbliża się do temperatury docelowej, skutecznie zapobiega efektowi bezwładności temperatury.Z drugiej strony, gdy temperatura cieczy cynkowej zacznie spadać, a temperatura spadnie poniżej określonego zakresu temperatur, system automatycznie przełączy się w tryb grzania (temperatura pieca jest automatycznie korygowana) i powtórzy powyższy proces.Całość systemu sterowania uzupełnia kontrola ciśnienia paleniska, kontrola ciśnienia paliwa oraz kontrola ciśnienia powietrza.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr Wu

Tel: +8613665117920

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty